Zuid-As Executive Pit-Stop Seminar 2010

“Leading Change: How to succeed”

“Leading Change: How to succeed” is de titel van de derde pit-stop lezing van 2010. De lezing wordt gegeven door professor Veronica Hope Hailey. Zij bekleedt de leerstoel HRM en Verandering aan de Cass Business School in Londen. De lezing is onderdeel van een zesdelige reeks die verzorgd wordt door Amsterdam Bright College in samenwerking met Tias Nimbas Business School. Het thema van de huidige reeks is “Leiderschap, Verantwoordelijkheid en Verandering”. De lezing van professor Hope Hailey wordt gegeven op dinsdag 15 juni.

Reorganisaties, fusies, acquisities, opschalen, downsizing, ze brengen lang niet altijd wat we ervan verwachten, hoe hard we ons ook ervoor inzetten. Er ligt een overtuigende visie, u heeft een heldere missie geformuleerd, er zijn duidelijke, haalbare mijlpalen gedefinieerd op de weg naar het doel. En toch wringt er iets: de e-factor gooit roet in het eten. De e-factor: uw werknemers, uw “employees”, stappen hard op de rem. Maar waarom?
In haar lezing analyseert professor Hope Hailey de e-factor samen met u. Ze zal zich focussen op hoe je je mensen klaar kunt stomen voor verandering, hoe je de bedrijfscultuur kunt begrijpen en beïnvloeden en hoe je de positieve invloed van het middle management kunt aanwenden – het enige focuspunt voor elk veranderingsinitiatief dat kans van slagen maakt.

Veronica Hope Hailey is professor Human Resource Management and Change aan Cass Business School in Londen, waar ze ook vice-decaan is voor de MBA-programma’s. Voorheen was ze professor aan de Cranfield School of Management en de Universiteit van Bath. Haar onderzoeksgebied bestrijkt verandering (“change”) op zowel strategisch organisatie-niveau als op het niveau van de individuele managerspraktijk en de benodigde persoonlijke ontwikkeling.
Hope Hailey is tevens directeur van het Change Management Consortium, dat çollaborative research uitvoert met tien vooraanstaande organisaties, waaronder Glaxo Smith Kline, Ernst & Young en de Britse belastingdienst en douane. Zij heeft twee boeken op haar naam staan: “Strategic Human Resource Management” en “Exploring Strategic Change”.

Zuidas Executive Pit-Stop Seminar: ‘Leading Change: How to succeed’
Dinsdag 15 juni 2010 van 17.00 uur tot 19.00 uur
Locatie: ING House, Amstelveenseweg 500, Amsterdam
Kosten: € 95,- (€ 85,- voor founding partners van Amsterdam Bright City), incl. informatiemateriaal en borrel na afloop.
Inschrijven op www.amsterdambrightcity.nl

Founding Partners